czwartek, 8 grudnia 2016

Przedłużenie konkursu... znowu


Witam, witam! Piszę ten post po treningu, więc nie spodziewajcie się poematów 😜 Istnieje jednak sprawa niecierpiąca zwłoki- konkurs. *WERBLE* Ogłaszam, że zostaje on jeszcze raz przedłużony!

Jest to dosyć niekomfortowa sytuacja dla nas, ponieważ dostaliśmy tylko dwie prace, a termin był naprawdę długi... Jednak nie można się smucić, gdy nadchodzą święta! Postanowiłyśmy dać szansę wszystkim spóźnialskim i jako prezent gwiazdowy podarować Wam dodatkowy czas oraz... jedno urozmaicenie.

Ale przypomnijmy sobie tematy!

1. Jesienny upadek - akcja zaczyna się od nieistotnego na pozór upadku głównego bohatera. Ten jeden moment pociąga za sobą ciąg zdarzeń, który ma wpływ na jego życie. Czy będzie to nowo poznana miłość? Może odnaleziony artefakt? Nie wykluczamy także amputacji jakiejś części ciała... Wykażcie się kreatywnością!

2. Najważniejszy moment w życiu Ten temat może być interpretowany na wiele sposób. Każda kobieca chce przeżyć coś niezwykłego, niesamowitego. Macie okazję wykazać się kreatywnością i ubrać w słowa te przeżycia. Ślub, narodziny dziecka, zaręczyny, a może coś w smutniejszym tonie - możliwości jest wiele, ale to wy wybieracie. Liczę, że przyjdą Wam do głowy cudowne pomysły.

3. Interpretacja obrazu zwłaszcza słów, które się na nim znajdująLiczę na Waszą kreatywność - może tym razem z wewnętrznym konfliktem będzie walczyć któryś z członków Zakonu Feniksa?

 Dodatkowo w tekście muszą znaleźć się poniższe słowa
- pocałunek
- blizna

4. Świąteczna piosenka- dodatkowy temat, nasze urozmaicenie gwiazdkowe. O co chodzi? Macie kompletną dowolność co do bohaterów, wydarzeń, czasu (chociaż nie obrazimy się, jeśli akcja miniaturki świątecznej będzie osadzona w czasie świąt) i ogólnie wszystkiego! Jedynym warunkiem jest związek z jakąś świąteczną piosenką. NIE ZIMOWĄ!

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie blogów z Harry'ego Pottera.
2. Długość tekstu - od dwóch do maksymalnie dziesięciu stron (Times New Roman 11)
- musi zawierać bohaterów, wykreowanych przez J. K. Rowling (minimum jednego)
3. Miniaturkę należy wysłać na adres mailowy - stowarzyszenie.harryegopottera@gmail.com- w tytule należy wpisać "konkurs na miniaturkę miesiąca - październik / 2016" (tekst należy wysłać w Google Docs)
4. Jedna osoba może wysłać maksymalnie jedną pracę.
5. W konkursie mogą brać udział osoby spoza Stowarzyszenia.

Na napisanie miniaturki macie czas do 24.12.2016 r.

Dodatkowo przyjmujemy także zgłoszenia do jury! Oczywiście, jeśli nie chcecie wcielić się w taką osobę, nie będziemy nalegać. Ale sami powiedzcie! Co to za zabawa oceniać prace, które już wcześniej się czytało? Bez dreszczyku? Niepewności? Liczymy na Was!
Zgłaszajcie się na naszego maila z następującymi informacjami: nick wraz z odpowiedzią na pytanie: Dlaczego właśnie Ty powinieneś/powinnaś znaleźć się w jury?
Na zgłoszenia czekamy do 24 grudnia do godz. 23:59.
Mail do zgłoszeń: stowarzyszenie.harryegopottera@gmail.com

2 komentarze:

 1. Wreszcie jakaś informacja już traciłam nadzieję...
  Chyba macie błąd w poście pisanie miniaturek do 24 grudnia, a zgłoszenia do jury do 24 listopada :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Problemy techniczne i przede wszystkim czasowe 😉 Ale post wreszcie się pojawił i mam nadzieję, że dzięki temu konkurs się jednak odbędzie.
   Dziękuję za poinformowanie o pomyłce 👌

   Usuń

Obserwatorzy

Theme by Lydia